Acr Mekanik Hakkında

Makine ve imalat sektörünün temelinde yer alan, metal malzemeler ve mekanik sistemlerin üretimini ve işlenmesini farklı isimler altında uzun yıllar sürdüren ekibimiz, 2021 yılında geçmişten gelen tecrübesiyle ACR MEKANİK adını ortaya çıkardı. ACR MEKANİK Ekibi, geçmişten günümüze gerek ürün yelpazesi ve gerekse hizmet anlayışında önemli atılımlara imza atmıştır.

Firmamız; öncelikle sektörün girdi ihtiyaçlarına ve kalite beklentilerine uyumlu düzenleme ve değişiklikleri hayata geçirme konusunda, gittikçe artan iş hacmiyle faaliyetlerine devam etmektedir. Firmamızın temel felsefesi; gelişen endüstrimize katkı sağlamak ve bu sorumlulukta çalışmaktır.

Metal sektöründe; özellikle son zamanlarda kaydedilen üretim ve metalurjik dizayn gelişmelerin zamanında eksiksiz ve sürekli izlenerek imalat sektörümüze tanıtılması ve sunumu, sektörde kullanılan çelik malzemelerin doğru seçimi ve maliyetler açısından alternatif uygun malzeme önerileri ve tüm bu konuları kapsayan teknik destek faaliyetleri, ACR MEKANİK ailesi olarak geliştirmeye devam edeceğimiz temel hususlar olacaktır.

Güncellediğimiz ürün kataloğumuzun; stoklarımız ve ürün çeşitlerimiz konusunda fikir vermesi yanında; gerek metal seçimi ve gerekse ihtiyaç duyulan temel teknik konularda kullanıcı ve müşterilerimize faydalı olacağını umut eder, ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik konuda, ACR MEKANİK olarak çözüm ortağınız olmaya hazır olduğumuzu bir kez daha saygıyla hatırlatırız.

 

Murat ACAR

1764
1763
1762
1761
1761
1761
1765
1765
1765
1765
1765
1765